Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 20 września 2011

Witam serdecznie i zapraszam!

Po wielu miesiącach spędzonych na czytaniu cudzych blogów, postanowiłam wprosić się do tego zacnego grona i też poplotkować, pochwalić się nowym dziergadłem, albo pożalić nad kilometrami sprutego "dzieła", popytać o radę, poradzić komuś, po prostu... dojrzałam do swojego bloga. Od dwóch lat wełna, druty, żyłki i wszelkie tego typu akcesoria oplotły mnie swoimi mackami i zaciskają  coraz mocniej. Tutaj przydałby się link z jakiegoś filmu grozy o zreinkarnowanych (?) kosmitach, albo "żywych" lianach :-). Przyznaję, mam to, co inni nazywają włóczkozą zakaźną czy jakoś tak... Kocham moteczki i póki co, nic tego nie zmieni. Założyłam tego bloga też po to, żeby uwolnić moich umęczonych znajomych od konieczności słuchania opowieści o nowościach w branży, o zawiłościach w ażurach, dodawaniu oczek w "ponczkach", rodzajach drutów i wszystkich innych cudownych sprawach, których oni kompletnie nie jarzą. Niektórzy myślą, że alpaka to owca, lama to owca i angora to też owca, tyle że puchata :-)... Słowem, są tak zorientowani, jak ja teraz w prowadzeniu bloga.
Proszę o wyrozumiałość. Do zamieszczania zdjęć jeszcze nie doszłam. Aleeee...dojdę. Obiecuję.

6 komentarzy:

 1. Jestem pierwszym obserwatorem super :) i pierwszy komentarz :)) Mam nadzieję że niedługo jakieś zdjątka robótek wstawisz :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, hej! Bardzo się cieszę, że mnie odwiedziłaś. Zdjęcia będą, a jakże! Pozdrawiam Cię, Violu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam Cię Elu i gratuluję kolejnego osiągniecia
  Czekam na fotki bo to chyba najbardziej lubię w blogach.
  Kiedy następne spotkanie?????

  OdpowiedzUsuń
 4. Następne spotkanie? Zawsze, kiedy tylko chcesz!Chciałabym, żebyś mi poradziła co mam zrobić z Verdi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze zrobiłaś, bo widać po kilku wpisach, że będzie u Ciebie miło,fajnie a i piękne wytwory popodziwiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oglądnęłam cały blog i muszę się załamać, bo moje dzierganie jest sto lat za przysłowiowymi murzynami w porównaniu z Twoim...

  OdpowiedzUsuń